Akční nabídky financování

Hledáte operativní leasing nebo výhodné úvěrové financování vozů Mercedes? V tom případě jste tady správně. Níže naleznete přehled všech aktuálních akčních nabídek financování.

Přejete si jezdit s nejnovějším vozidlem a platit přitom pouze za používání? V tom případě je pro Vás vhodný » operativní leasing.

Pokud máte zájem na okamžitém vlastnictví vozidla, můžete využít » úvěrové financování. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché.

Disponujeme nabídkami jak pro firmy, tak pro fyzické osoby.
Osobní vozy


Operativní leasing "Prostě jen jezdíte"

Posaďte se za volant vozu Mercedes, po kterém toužíte. Bez starostí, bez neočekávaných nákladů v průběhu používání vozidla, jen s nízkou měsíční splátkou.

Úvěrové financování Superpaket 0 %

Pro ty, kteří chtějí vůz vlastnit, nabízíme úvěrové financování s možností akontace od 0 %, délkou financování 12/24/36/48/60 měsíců a prodlouženou zárukou zdarma.

Úvěr  Easy Plus

Úvěrové financování s poslední navýšenou splátkou včetně pojištění a akčním úrokem 3,9%. Platí na všechny předváděcí a ojeté certifikované vozy Mercedes-Benz

EKO úvěr 2,5 % na plug-in hybridy a EQC

Výhodné úvěrové financování plug-in hybridních vozů a EQC. Snižujeme úroky i emise. Využijte naši výhodnou nabídku a ušetřete na správném místě.

Financování pro speciální skupiny klientů

Financování pro profesní skupiny/VIP zákazníky (lékaři, právníci, auditoři a daňoví poradci), skupinu ZTP, velvyslance, diplomaty a ambasády. Fleet ≤ 9 vozidel

Užitkové vozy


EKO úvěr 2,5 % na EQV

Výhodné úvěrové financování na model EQV. Snižujeme úroky i emise. Využijte naši výhodnou nabídku a ušetřete na správném místě.

Operativní leasing "Prostě jen jezdíte"

Posaďte se za volant vozu Mercedes, po kterém toužíte. Bez starostí, bez neočekávaných nákladů v průběhu používání vozidla, jen s nízkou měsíční splátkou.

Akční nabídky


© 2021. Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o. - všechna práva vyhrazena