Akční nabídky

Akční nabídky financování

Hledáte operativní leasing nebo výhodné úvěrové financování vozů Mercedes? V tom případě jste tady správně. Níže naleznete přehled všech aktuálních akčních nabídek financování.

Přejete si jezdit s nejnovějším vozidlem a platit přitom pouze za používání? V tom případě je pro Vás vhodný operativní leasing.

Pokud máte zájem na okamžitém vlastnictví vozidla, můžete využít úvěrové financování. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché.

Disponujeme nabídkami jak pro firmy, tak pro fyzické osoby.Vzhledem k aktuální situaci jsme pro Vás připravili nabídku financování , která Vám pomůže neodkládat Vaše potřeby a rozhodnutí na pozdější dobu.

Využijte kombinace akčního úvěrového financování s odkladem splátek až o 3 měsíce.

Všechny akční nabídky úvěrového financování je možno zkombinovat  s produktem:

Pro více informací kontaktujte svého dealera:

Osobní vozy


Operativní leasing "Prostě jen jezdíte"

Posaďte se v klidu za volant vozu Mercedes, po kterém toužíte. Bez starostí, bez neočekávaných nákladů v průběhu používání vozidla, jen s nízkou měsíční splátkou.

Úvěrové financování Superpaket 0%

Pro ty, kteří chtějí vůz vlastnit nabízíme úvěrové financování s možností akontace od 0%, délkou financování 12/24/36/48/60 měsíců a prodlouženou zárukou zdarma.

Financování pro speciální skupiny klientů

Financování pro profesní skupiny/VIP zákazníky (lékaři, právníci, auditoři a daňoví poradci), skupinu ZTP, velvyslance a diplomaty, ambasády. Fleet <= 9 vozidel

Covid - odklad splátek

U všech úvěrových  produktů včetně akčních nabídek  umožňujeme odklad prvních  až 3 splátek. Využijte kombinaci odkladů splátek s výhodným financováním.

Užitkové vozy


Akční financování užitkových vozů

Prozkoumejte akční nabídku úvěrového financování. Na výběr máte úvěrové financování s akčním úrokem již od 3,33% nebo můžete využít úvěr Easy.

Covid - odklad splátek

Také u úvěrového financování užitkových vozů umožňujeme zákazníkům odklad prvních až 3 splátek. Využijte kombinaci odkladů splátek s výhodným financováním.

Akční nabídky


© 2020. Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o. - všechna práva vyhrazena