Hvězda hledá hvězdy


Dynamický tým společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. hledá talenty, kteří se chtějí stát špičkovými odborníky a začlenit se do silné nadnárodní společnosti.

Špičkové výkony umíme špičkově ohodnotit.

O nás


Jako dceřiná společnost Daimler AG se Daimler Mobility AG specializuje na finanční služby a mobilitu. Služby sahají od pronájmu, leasingu a financování přes pojištění až po služby spojené s mobilitou.

Naším cílem je zajištění komplexního systému mobility pro naše zákazníky. Daimler Mobility AG financuje a pronajímá každé druhé nové vozidlo Mercedes-Benz skupiny Daimler Group po celém světě - a jeho mezinárodní portfolio neustále roste.

Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. je dceřinou společností patřící do koncernu Daimler AG a jsme součástí divize Daimler Mobility AG, která se specializuje na finanční služby, pojištění a mobilitu prémiové značky Mercedes-Benz.

Naše produkty poskytujeme v úzké spolupráci s importérskými společnostmi jednotlivých segmentů značky Mercedes-Benz v ČR a autorizovanými dealery po celé České republice.

Od svého založení rosteme a řadíme se dlouhodobě mezi 10 největších leasingových společnosti v ČR a jsme druhou největší značkovou (tzv. captive) leasingovou společností dle financované hodnoty portfolia na trhu.

Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. je navíc díky geografické blízkosti a velké podobnosti součástí regionálního uskupení se Slovenskem a Maďarskem, tvoříme tzv. cluster a využíváme synergií v rámci našich firem v České Republice, Slovensku a Maďarsku. 


Právě hledáme


Credit Risk Analyst

Do úvěrového oddělení společnosti Mercedes-Benz Financial Services hledáme nové kolegy / kolegyně zodpovědné za řízení úvěrového rizika, schopné samostatně rozhodovat o obchodních případech a také připravovat analýzy klientů pro další členy týmu.

Pokud Ti to myslí logicky, máš smysl pro detail (ale zároveň vidíš „big picture“) a baví Tě finanční analýza, nebo se ji chceš od nás naučit, pak možná hledáme právě Tebe.

Nabízíme zajímavou a pestrou práci, u které se rozhodně nebudeš nudit, a to vše pod hvězdou značky Mercedes-Benz, ať jsi zkušený úvěrář nebo Ti zbývá semestr či dva do skončení vysoké školy.

Finanční účetní

Do účetního oddělení společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. hledáme nové kolegy / kolegyně zodpovědné za správu leasingových a úvěrových smluv, schopné pečlivě a detailně připravit podklady pro daňová přiznání a pro mzdové oddělení. Jsme součástí clusteru Česká republika, Slovensko a Maďarsko - tedy s mezinárodním přesahem.

Pokud Tě baví čísla, účetní a daňová problematika nebo řešení specifických účetních operací a rád/ai navrhuješ změny a vylepšení procesů, pak právě Tebe hledáme.

Můžeš očekávat zajímavou a rozmanitou práci, u které načerpáš hodně zkušeností z oblasti daní a účetnictví. Velkým přínosem je aktivní podílení se na rozvoji našeho účetního systému.

Asistent účetní - brigáda

Do účetního oddělení společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. hledáme nové kolegy / kolegyně, kteří se zajímají nebo dokonce již mají předchozí praxi v účetnictví a rádi by se dále v této oblasti zdokonalili. Jsme připraveni Tě naučit nové věci, předat know-how a máš třeba šanci objevit v Tobě třeba i Tvůj talent o kterém ještě nevíš a získat výbornou praxi v přátelském prostředí.


Nenašli jste, co jste hledali? I tak nám pošlete svůj životopis.
Rádi Vás budeme kontaktovat, pokud pro Vás objevíme vhodnou pracovní příležitost

Upozornění: V případě, že se rozhodnete k nám odeslat Vaše CV, je potřeba k CV přiložit i Vámi podepsaný


Co nabízíme


Nabízíme svým zaměstnancům  příjemné pracovní prostředí ve společnosti s mezinárodní pověstí, možnost profesního i osobního růstu a rovněž výbornou kávu a občerstvení a dalších mnoho benefitů.

Kariéra u nás přináší především práci a zázemí ve stabilní společnosti, práci s těmi nejnovějšími technologiemi a možnost dalšího profesního rozvoje.


Naše zaměstnanecké benefity


Příspěvek na stravování
Během dne je možnost dočerpat energii ve firemní jídelně
Životní pojištění
Pojištění našich zaměstnanců pro případ nenadálých údálostí
5 týdnů dovolené
Každý si potřebujeme někdy odpočinout
Občerstvení na pracovišti
Pitný režim a závoz ovoce na pracoviště zdarma
Zaměstnanecká půjčka
Peníze na cokoliv za výhodných podmínek
Zaměstnanecký leasing
Každý rok nové auto - jak jinak než Mercedes
Flexipassy
Příspěvek na sport, kulturu apod.
Možnost 13. a 14. platu
Když všichni táhnou za jeden provaz, výsledky se dostaví
Penzijní připojištění
Není nikdy dost brzy myslet na důchod. Podporujeme zaměstnance, kteří myslí na budoucnost.
Jazykové kurzy, školení
Vzdělání a rozvoj našich zaměstnanců je pro nás prioritou
Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o.


Daimlerova 2296/2
149 00 Praha 4-Chodov

Tel:+420-271 077 601
HR kontakt

Boris Růžička
Head Of Human Resources
Tel:+420-271 077 636

2020. Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o.
| Soubory cookie | Ochrana údajů | Právní pokyny |