Akční nabídky

Akční nabídky financování

Hledáte operativní leasing nebo výhodné úvěrové financování užitkových vozů Mercedes? V tom případě jste tady správně. Níže naleznete přehled všech aktuálních akčních nabídek financování.

Přejete si jezdit s nejnovějším vozidlem a platit přitom pouze za používání? V tom případě je pro Vás vhodný operativní leasing.

Pokud máte zájem na okamžitém vlastnictví vozidla, můžete využít úvěrové financování. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché.

Disponujeme nabídkami jak pro firmy, tak pro fyzické osoby.

Užitkové vozy


Akce MENU s úrokem od 4,99% na třídu V

Výhodné financování užitkových vozů s prodlouženou zárukou 2+2 roky zdarma na modely V a Vito. Třída V s úrokem již od 4,99%.

Operativní leasing "Prostě jen jezdíte"

Posaďte se v klidu za volant vozu Mercedes, po kterém toužíte. Bez starostí, bez neočekávaných nákladů v průběhu používání vozidla, jen s nízkou měsíční splátkou.

Úvěr s úrokem od 6,99 % pro akční modely

Úvěrové financování s úrokem od 6,99 %  na akční modely užitkových vozů. V rámci financování prodloužená záruka 2+2 roky zdarma.                                      

EKO úvěr od 3,9 %

Výhodné úvěrové financování na modely EQV, eSprinter, eVito, eCitan a EQT. Snižujeme úroky i emise. Využijte naši výhodnou nabídku a ušetřete na správném místě.

Úvěr  Easy Plus s akčním úrokem 7,9 %

Úvěrové financování s poslední navýšenou splátkou včetně pojištění a akčním úrokem 7,9 %. Platí na všechny předváděcí a ojeté certifikované vozy Mercedes-Benz

Akční nabídky


© 2023. Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o. - všechna práva vyhrazena