Akční nabídky > Úvěr Easy Plus

Úvěr Easy Plus

Úvěrové financování osobních a užitkových s poslední navýšenou splátkou včetně pojištění


Nabídka financování s akčním úrokem 7,9 % platí pro všechny předváděcí a ojeté osobní či užitkové vozy z programu Mercedes-Benz CertifiedÚvěrové financování Easy Plus s poslední navýšenou splátkou včetně pojištěníAkční úroková sazba: 7,9 %Akontace: 25 %Doba financování: 24/36/48 měsícůPoslední navýšená splátka: 25 % z pořizovací ceny vozidlaPojištění: kalkulováno ve splátcePlatnost nabídky je do 30. 6. 2023. Nabídka je platná pouze pro předváděcí a ojeté vozy z programu Mercedes-Benz Certified.Mercedes-Benz Certified je značka, která zastupuje nejvyšší kvalitu použitých vozů Mercedes-Benz.


Použité vozy Mercedes-Benz pod touto značkou splňují nejpřísnější kritéria a jsou před prodejem důkladně kontrolovány.

U vozů z programu Mercedes-Benz Certified se můžete spolehnout, že kupujete  vůz s garantovaným původem a kilometry s jasnou servisní historií. Navíc na Vás čekají služby s přidanou hodnotou, které tento program certifikovaných prověřených použitých vozů přináší.


Reprezentativní příklady financování – Úvěr Easy Plus:
----------------------
CLA 200 d Coupé  (osobní automobil - použitý)  Cena vozu bez DPH  747 325 Kč. Předem hrazená část kupní ceny 25 % z ceny vozu = 186 831 Kč bez DPH. Výše úvěru 560 494 Kč, doba trvání smlouvy 48 měsíců.

Celková měsíční splátka úvěru 12 595 Kč, z toho 10 522 Kč splátka úvěru, 1 364 Kč havarijní pojištění, 709 Kč povinné ručení. Poslední navýšená splátka 25 % z ceny vozu, splátka havarijního pojištění a povinného ručení 188 904 Kč bez DPH. Havarijní pojištění a povinné ručení sjednané ve splátkách úvěru je povinná doplňková služba. Platí pro předváděcí a ojeté vozy z programu Mercedes-Benz Certified. Reprezentativní příklad je určen pro plátce DPH, kalkulaci pro neplátce DPH připravíme na požádání. Poskytovatelem financování je Mercedes‑Benz Financial Services Česká Republika, s.r.o.
Vito 119 CDI/MIXTO  (užitkový automobil - použitý)  Cena vozu bez DPH   989 000 Kč. Předem hrazená část kupní ceny 25 % z ceny vozu = 247 250 Kč bez DPH. Výše úvěru 741 750 Kč, doba trvání smlouvy 48 měsíců.

Celková měsíční splátka úvěru 16 850 Kč, z toho 13 924 Kč splátka úvěru, 2 244 Kč havarijní pojištění, 682 Kč povinné ručení. Poslední navýšená splátka 25 % z ceny vozu, splátka havarijního pojištění a povinného ručení 250 176 Kč bez DPH. Havarijní pojištění a povinné ručení sjednané ve splátkách úvěru je povinná doplňková služba. Platí pro předváděcí a ojeté vozy z programu Mercedes-Benz Certified. Reprezentativní příklad je určen pro plátce DPH, kalkulaci pro neplátce DPH připravíme na požádání. Poskytovatelem financování je Mercedes‑Benz Financial Services Česká Republika, s.r.o.Tyto reprezentativní nabídky nejsou nabídkami k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování Vám poskytne autorizovaný prodejce Mercedes‑Benz.


Vyloučení odpovědnosti
----------------------
Uzavření smlouvy podléhá schválení úvěrové komise Mercedes-Benz Financial Services ČR s.r.o.
Platnost akční nabídky je časově nebo množstevně omezená.
Blížší informace o nabídce nebo o možnosti využití této akce získáte u svého prodejce nebo leasingového poradce.


Akční nabídky > Úvěr Easy Plus

© 2023. Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o.