Akční nabídky > Úvěr Easy Plus

Úvěr Easy Plus - úvěrové financování s poslední navýšenou splátkou včetně pojištění


Nabídka financování s akčním úrokem 3,9 % platí pro všechny předváděcí a ojeté vozy z programu Mercedes-Benz CertifiedÚvěrové financování Easy Plus s poslední navýšenou splátkou včetně pojištěníAkční úroková sazba: 3,9 %Akontace: 25 %Doba financování: 24/36/48 měsícůPoslední navýšená splátka: 25 % z pořizovací ceny vozidlaPojištění: kalkulováno ve splátcePlatnost nabídky je do 31. 12. 2021. Nabídka je platná pouze pro předváděcí a ojeté vozy z programu Mercedes-Benz Certified.Mercedes-Benz Certified je značka, která zastupuje nejvyšší kvalitu použitých vozů Mercedes-Benz.


Použité vozy Mercedes-Benz pod touto značkou splňují nejpřísnější kritéria a jsou před prodejem důkladně kontrolovány.

U vozů z programu Mercedes-Benz Certified se můžete spolehnout, že kupujete  vůz s garantovaným původem a kilometry s jasnou servisní historií. Navíc na Vás čekají služby s přidanou hodnotou, které tento program certifikovaných prověřených použitých vozů přináší.

Pokud vás nabídka zaujala nebo chcete-li poradit, kontaktujte nás


* Povinný údaj
**Souhlasím s využitím podrobností mého elektronického kontaktu pro účely zasílání obchodních sdělení dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Informacemi o zpracování osobních údajů


Reprezentativní příklad financování – Úvěr Easy Plus:
----------------------
Třída A 180 hatchback (osobní automobil - použitý) Cena vozu bez DPH  577 686 Kč. Předem hrazená část kupní ceny 25 % z ceny vozu = 144 421 Kč bez DPH. Výše úvěru 433 265 Kč, doba trvání smlouvy 48 měsíců, úroková sazba 3,9 % p.a.

Celková měsíční splátka úvěru 8 877 Kč, z toho 7 116 Kč splátka úvěru, 1 180 Kč havarijní pojištění, 581 Kč povinné ručení. Poslední navýšená splátka 25 % z ceny vozu = 144 421 Kč bez DPH. Havarijní pojištění a povinné ručení sjednané ve splátkách úvěru je povinná doplňková služba. Platí pro předváděcí a ojeté vozy z programu Mercedes-Benz Certified. Reprezentativní příklad je určen pro plátce DPH, kalkulaci pro neplátce DPH připravíme na požádání. Poskytovatelem financování je Mercedes‑Benz Financial Services Česká Republika, s.r.o.

Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování Vám poskytne autorizovaný prodejce Mercedes‑Benz.
Vyloučení odpovědnosti
----------------------
Uzavření smlouvy podléhá schválení úvěrové komise Mercedes-Benz Financial Services ČR s.r.o.
Platnost akční nabídky je časově nebo množstevně omezená.
Blížší informace o nabídce nebo o možnosti využití této akce získáte u svého prodejce nebo leasingového poradce.


Akční nabídky > Úvěr Easy Plus

© 2021. Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o.